Čertova krabička

mfčr daňová správa příjmy osvobozené od daně z příjmuDomů

Podobné téma:
mfčr daňová správa příjmy osvo..
Pražská správa sociálního zabe..
info mfcr/ares
zdaňování úrok z běžného účtu ..
okresní správa sociálního zabe..
Externí:
daňová třída v německu formulář
správa silnic moravskoslezskéh..
Správa státních hmotných rezerv
správa a údržba silnic jihočes..
kurzy celní správa
celní správa tiskopisy-zelená ..
česká správa sociálního zabezp..
správa nemovitostí říčany
ars mfcr
blanka bohdanová výstava obraz..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
plynové kotle na topení nástěnné konde..
vailant decentrální rekuperační jednotka
poslat nahrávku přes úschovnu
Mořský květ sůl
želvovinová Britská krátkosrstá kočka ..
Platy Popelář
Převod zlomků na celé číslo YouTube
Slovní úlohy s procenty řešené rovnicí
sleva na bazén Azuro Mountfield
Betonika Rašovice
Digitální hodinky s krokoměrem a Bluet..
Samohýl Kombinéza pro psy
Seznam překladač
nejlevnější zimní pneu v Ostravě
Německo český a česko německý slovník ..
columbie damska obuv
recept na mořského vlka omáčka
Gympl s ručením omezeným všechny díly ..
recept na dýňovou polévku z pečené dýn..
báseň pro maminku Texty

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Ministerstvo Financí
Daně a účetnictví bez chyb, pokut a penále  (výběr z obsahu)   č. 9/2011  Novela zákona o daních z příjmů. Vstupní cena hmotného a nehmotného majetku.Daně a účetnictví bez chyb, pokut a penále (výběr z obsahu) č. 9/2011 Novela zákona o daních z příjmů. Vstupní cena hmotného a nehmotného majetku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mfcr.cz/assets/cs/media/Bulletin-knihovny-MF_ ..

Ministerstvo financí
U oprávněného příjemce pro opakované přijímání vybraných výrobků v režimu podmíněného osvobozené od daně se doplňuje odejmutí povolení z důvodu, kdy opakovaně nedoplní zajištění daně.U oprávněného příjemce pro opakované přijímání vybraných výrobků v režimu podmíněného osvobozené od daně se doplňuje odejmutí povolení z důvodu, kdy opakovaně nedoplní zajištění daně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

apps.odok.cz/attachment/-/down/KORN7PBL6B7G

Ministerstvo financí uzavřelo se společností UBER daňové...
Zavázali jsme se také k zavedení elektronické evidence tržeb z našich přepravních služeb. Každá jednotlivá transakce, kterou zprostředkovává aplikace Uber, je transparentní a dohledatelná.Zavázali jsme se také k zavedení elektronické evidence tržeb z našich přepravních služeb. Každá jednotlivá transakce, kterou zprostředkovává aplikace Uber, je transparentní a dohledatelná.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/aktualne/1328

Ministerstvo financí
V případě příjmů ze zdrojů v tuzemsku je základ daně vymezen jako  „..příjmy ze závislé činnosti nebo funkční požitky, s výjimkou uvedenou v odstavcích 4 a 5, zvýšené o částku odpovídající pojistnému na sociální zabezpečení a příspěvku na...V případě příjmů ze zdrojů v tuzemsku je základ daně vymezen jako „..příjmy ze závislé činnosti nebo funkční požitky, s výjimkou uvedenou v odstavcích 4 a 5, zvýšené o částku odpovídající pojistnému na sociální zabezpečení a příspěvku na...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uds.cz/download/KV1232008.pdf

Daňová poradna: příjmy ze zahraničí | Peníze.cz
Stále více lidí odjíždí na "pracovní zkušenou" do ciziny a naopak stále více cizinců rozšiřuje české pracovní řady. Jak je to s daněmi ze zahraničních příjmů a s odvody na zdravotní a sociální pojištění?Stále více lidí odjíždí na "pracovní zkušenou" do ciziny a naopak stále více cizinců rozšiřuje české pracovní řady. Jak je to s daněmi ze zahraničních příjmů a s odvody na zdravotní a sociální pojištění?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

penize.cz/svetova-ekonomika/18700-danova-pora ..

DANĚ BEZ Hranic - Panely - Komora daňových poradců ČR
Kromě příjmů vykázaných v daňovém přiznání je daňový poplatník od 1. 1. 2015 povinen oznámit Finanční správě ČR příjmy, které jsou od daně z příjmů osvobozeny nebo nejsou předmětem daně a jsou vyšší než 5 mil.Kromě příjmů vykázaných v daňovém přiznání je daňový poplatník od 1. 1. 2015 povinen oznámit Finanční správě ČR příjmy, které jsou od daně z příjmů osvobozeny nebo nejsou předmětem daně a jsou vyšší než 5 mil.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kdpcr.cz/informace/vzdelavani-konference/vzde ..

Daňové přiznání za rok 2015 - formulář ke stažení - Našepeníze...
Daňové přiznání je povinen podat poplatník, kterému byly vyplaceny nebo který jiným způsobem obdržel příjmy ze závislé činnosti za uplynulá léta, které se nepovažovaly podle § 5 odst.Daňové přiznání je povinen podat poplatník, kterému byly vyplaceny nebo který jiným způsobem obdržel příjmy ze závislé činnosti za uplynulá léta, které se nepovažovaly podle § 5 odst.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nasepenize.cz/danove-priznani-za-rok-2015-for ..

Oznámení o osvobozených příjmech | Fyzické osoby | Daň z příjmů...
Oznamovací povinnost pro fyzické osoby.Oznamovací povinnost pro fyzické osoby.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

financnisprava.cz/cs/dane/dane/dan-z-prijmu/f ..

Ekologické daně - výklad některých pojmů | BusinessInfo.cz
Rozdíl mezi výší daně odvedené správci daně a případnou vrácenou výší daně odběrateli lze považovat za výdaj k dosažení, zajištění a udržení příjmů podle § 24 odst. 1 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů...Rozdíl mezi výší daně odvedené správci daně a případnou vrácenou výší daně odběrateli lze považovat za výdaj k dosažení, zajištění a udržení příjmů podle § 24 odst. 1 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businessinfo.cz/cs/clanky/mfcr-ekologicke-dan ..

Daňový portál: Daňové formuláře ke stažení (komplet) - Daň z...
Nedaří se vám stáhnout dokument? Pokud se vám po kliknutí na odkaz tiskopisu zobrazuje chyba, stáhněte si tiskopis na disk vašeho počítače (pravým tlačítkem myši, příkaz „Uložit odkaz jako…“) a následně ho otevřete přímo v Adobe Readeru.Nedaří se vám stáhnout dokument? Pokud se vám po kliknutí na odkaz tiskopisu zobrazuje chyba, stáhněte si tiskopis na disk vašeho počítače (pravým tlačítkem myši, příkaz „Uložit odkaz jako…“) a následně ho otevřete přímo v Adobe Readeru.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mesec.cz/danovy-portal/dan-z-prijmu/danove-fo ..


2014 | Daňová a celní legislativa | Ministerstvo financí ČR
Informace Ministerstva financí, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva průmyslu a obchodu - Dne 1. 1. 2014 nabylo účinnosti zákonné opatření Senátu č. 344/2013 Sb., o změně daňových zákonů v souvislosti s rekodifikací...Informace Ministerstva financí, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva průmyslu a obchodu - Dne 1. 1. 2014 nabylo účinnosti zákonné opatření Senátu č. 344/2013 Sb., o změně daňových zákonů v souvislosti s rekodifikací...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mfcr.cz/cs/verejny-sektor/dane/danova-a-celni ..

Změny v daňových zákonech v roce 2015 | 2014 | Ministerstvo...
 Změny v zákoně o daních z příjmů Změny v daňovém řádu Změny v zákoně o DPH Změny v zákoně o daních z příjmů Změny v daňovém řádu Změny v zákoně o DPH
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mfcr.cz/cs/verejny-sektor/dane/danova-a-celni ..

Ministerstvo Financí
Zdeněk Morávek  Legislativní novinky od roku 2012 pro neziskové subjekty  Daňová a hospodářská kartotéka, Sv. 20, (2012) č. 4, s. 15-21 Změny právních předpisů v oblasti daní a pojištění, které se mohou vztahovat k činnosti neziskových...Zdeněk Morávek Legislativní novinky od roku 2012 pro neziskové subjekty Daňová a hospodářská kartotéka, Sv. 20, (2012) č. 4, s. 15-21 Změny právních předpisů v oblasti daní a pojištění, které se mohou vztahovat k činnosti neziskových...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mfcr.cz/assets/cs/media/Bulletin-knihovny-MF_ ..

Seznam daňových úlev v roce 2011
Osvobození příjmů z úroků z přeplatků zaviněných správcem daně, orgánem sociálního zabezpečení a příjmy z penále z přeplatků pojistného, které příslušná zdravotní pojišťovna vrátila po uplynutí lhůty stanovené pro rozhodnutí o přeplatku...Osvobození příjmů z úroků z přeplatků zaviněných správcem daně, orgánem sociálního zabezpečení a příjmy z penále z přeplatků pojistného, které příslušná zdravotní pojišťovna vrátila po uplynutí lhůty stanovené pro rozhodnutí o přeplatku...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mfcr.cz/assets/cs/media/Dane_Zprava_2014_o-da ..

Daňový portál : Popis struktury souborů : Dppdp8
Další informace lze získat v dokumentu Obecný popis struktury souborů a rozhraní pro třetí strany společného technického zařízení správců daně. ( dokument PDF ; 316,6 kB).Další informace lze získat v dokumentu Obecný popis struktury souborů a rozhraní pro třetí strany společného technického zařízení správců daně. ( dokument PDF ; 316,6 kB).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/epo2_inf ..

Česká daňová správa - Idnes.cz
Daňová správa patří pod ministerstvo financí a tvoří ji Generální finanční ředitelství, finanční ředitelství a fianční úřady.Daňová správa patří pod ministerstvo financí a tvoří ji Generální finanční ředitelství, finanční ředitelství a fianční úřady.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/wiki/firmy/ceska-danova-sprava.K448044

Daně pro lidi - daňové a účetní informace
Informační a vzdělávací portál určený pro účetní, daňové poradce, auditory.Informační a vzdělávací portál určený pro účetní, daňové poradce, auditory.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

daneprolidi.cz

Daň z příjmu právnických osob
Pokles sazby daně z 24 procent na: 21 % od ledna 2008, 20 % od ledna 2009, 19 % od ledna 2010.Pokles sazby daně z 24 procent na: 21 % od ledna 2008, 20 % od ledna 2009, 19 % od ledna 2010.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

czech.cz/cz/Podnikani/Jak-to-tu-funguje/Justi ..

Správa Spotřebních DANÍ Celní Správou České Republiky - PDF
Masarykova Univerzita Ekonomicko-správní fakulta Studijní obor: Veřejná ekonomika Správa Spotřebních DANÍ Celní Správou České Republiky Excise duties administration of the Czech Customs AdministrationMasarykova Univerzita Ekonomicko-správní fakulta Studijní obor: Veřejná ekonomika Správa Spotřebních DANÍ Celní Správou České Republiky Excise duties administration of the Czech Customs Administration
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/32778136-Sprava-spotrebnich-dani ..

Počet záznamů:19

mfčr daňová správa příjmy osvobozené od daně z příjmu
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0031:31:36